Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Problema cu salvarile la toate cele 4 jocuri YUGIOH

2 participanți

In jos

Problema cu salvarile la toate cele 4 jocuri YUGIOH Empty Problema cu salvarile la toate cele 4 jocuri YUGIOH

Mesaj Scris de joooooes 21/12/2011, 10:56 pm

Deci:salvarile yugioh din common folder sunt in start regedit hkey local machine software konami yugioh power of chaos system - CommonDir.Dar daca imi schimb windowsul? care ar fi solutia sa imi pot continua salvarea copiata pe un cd stick etc?

Unii spun ca in start regedit hkey local machine software konami yugioh power of chaos system la commondir dam click dreapta, modify si copiem adresa commonului ex C:\Program Files\Yu-Gi-Oh! Power of Chaos\Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common si dam ok si gata, cand intram in unul din jocuri continuam salvarea; ei bine acest procedeu a fost incercat de mine de zeci de ori si nimic: cartile sunt tot cele standard... daca la voi merge astept un filmulet. Ar fi de mare ajutor.Sper sa ma ajute cineva ...

Mentionez ca folosesc windows xp x32
avatar
joooooes

masculin Balanta Cal
Mesaje : 1
Data nasterii : 16/10/1990
Data de inscriere : 20/12/2011
Varsta : 33

Sus In jos

Problema cu salvarile la toate cele 4 jocuri YUGIOH Empty Re: Problema cu salvarile la toate cele 4 jocuri YUGIOH

Mesaj Scris de Admin 22/12/2011, 3:15 am

joooooes a scris:Deci:salvarile yugioh din common folder sunt in start regedit hkey local machine software konami yugioh power of chaos system - CommonDir.Dar daca imi schimb windowsul? care ar fi solutia sa imi pot continua salvarea copiata pe un cd stick etc?

Unii spun ca in start regedit hkey local machine software konami yugioh power of chaos system la commondir dam click dreapta, modify si copiem adresa commonului ex C:\Program Files\Yu-Gi-Oh! Power of Chaos\Yu-Gi-Oh! Power of Chaos Common si dam ok si gata, cand intram in unul din jocuri continuam salvarea; ei bine acest procedeu a fost incercat de mine de zeci de ori si nimic: cartile sunt tot cele standard... daca la voi merge astept un filmulet. Ar fi de mare ajutor.Sper sa ma ajute cineva ...

Mentionez ca folosesc windows xp x32

Dami un mesaj cu idul tau de YM si o sa incerc sa itzi rezolv problema.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

masculin Varsator Cocos
Mesaje : 183
Data nasterii : 29/01/1994
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 30
Localizare : https://yu-gi-oh-romania.all-up.com

https://yu-gi-oh-romania.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum