Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie Reorganizare Forum

 :: FORUM :: Feedback

In jos

Sugestie Reorganizare Forum Empty Sugestie Reorganizare Forum

Mesaj Scris de Razor27 10/11/2012, 10:20 am

Salutari, forumul e destul de bun dar ramura cu dueluri nu e foarte dezvoltata, ai doar "Turnee, Campionate" -> "Tournament editia a 6 a" si acolo se joaca un singur turneu. Eu zic sa redenumiti "Turnee, campionate" in "Zona de dueluri" si in loc de un singur subforum "Tournament editia a 6 a" sa aveti 3 subforumuri in "Zona de Dueluri" numite:

- "Dueluri Amicale" pentru cei care vor sa faca oricand isi doresc dueluri de distractie sau doar de antrenament. Duelurile astea nu se pun oficial asa ca nu are rost sa faci poze sau pui rezultatul pe forum dar poti sa-l pui daca vrei, zona asta este doar sa cauti un adversar si eventual sa ceri revanasa, poti sa organizezi si tu un mini turneu amical deschis sau privat daca vrei. Dar nu o sa conteze pe forum si nici nu o sa fie sanctiuni pe forum jucatorilor care nu respecta regulile generale ale forumului privind jocul deoarece nu este organizat de staful formului, eventual poti sa-i refuzi in turneele amicale viitoare. Pe scurt fac jucatorii ce dueluri vor aici fara nici o interventie a stafului.

- "Turnee Oficiale" acestea care pot fi organizate doar de stafful forumului, adica de admin sau moderatori. Din cand in cand se fac turnee de 4, 8 sau 16 jucatori pe sisteme 1/1 sau 2/3 cu sau fara grupe la care se aplica regulile generale ale forumului privind jocul, cam cum e “New Tournamentu editia a 6-a”.

-"King of the Games" este cel mai important turneu oficial are 16 jucatori se face mai rar si castigatorul devine Regele Jocului pe forum, aici se vor face 4 grupe de cate 4 jucatori fiecare. In grupe fiecare joaca cu fiecare 1/1 si doar primi 2 din fiecare grupe intra in optimi. In optimi si sferturi se joaca 2/3 iar in finala 3/5.

Sper ca va place ideea, daca nu intelegeti exact ce am vrut sa spun la ceva simtiti-va liberi sa intrebati, stiu ca nu sunt prea bun la explicat dar am idei. Exprimati-va parerea in topic daca va sau nu va place ideea. Stiu ca este cam ambitioasa si ca forumul e pe moarte. Am vrut sa fac un sondaj dar forumul are un bug asa ca da-ti un raspuns rapid si spune-ti daca va place sau nu ideea.
Razor27
Razor27

masculin Taur Sobolan
Mesaje : 4
Data nasterii : 07/05/1996
Data de inscriere : 06/11/2012
Varsta : 27

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: FORUM :: Feedback

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum