Mesaj Scris de Admin la data de 28/4/2011, 9:46 am

Regulament
!
1. Inscrierea in campionat nu este obligatorie !
2. Se inscriu in turnee doar cei care stiu sa joace acest joc si sa foloseasca GameRanger !
3. Toti concurentii inscrisi in acest campionat se obliga sa respecte regulamentul !
4. Nu ai voie sa injuri, sa jignesti,sa provoci, sa ofensezi un jucator etc !
5. Orice joc oficial are nevoie de confirmare ( minim poza ) !
6. Daca se intrerupe meciul cine a dat host-ul va pierde acel meci ( faceti poza ) !
7. Daca va refuza adversarul sa joace postati printuri (ca l-ati cautat intre orele 10:00 si 23:00) pe forum in 3 / 2 zile diferite !
8. Nu se poate schimba deckul (pachetul de carti) in timpul aceluiasi duel; cine observa asta poate face print screen (e recomandat sa joace cu jocu minimizat nu pe tot ecranu ca sa se vada si data/ora ) !
9. Se joaca tur si retur; 2 meciuri ! 3 puncte la victorie 1 la egal si 0 la infrangere ca la fotbal
10. Primii doi din grupa se vor califica !
11. Se va juca cu toate cartile !
12.Termen limita pentru grupe 5 zile,sferturi 3 zile,semifinale 2 zile,finala 1 zi
13. In fazele eliminatorii se va juca asa : 1 din grupa A cu al 2-lea din grupa D si 1 din grupa B cu al 2-lea din grupa C, ia sferturi castigator sfert 1 cu castigator sfert 4 si castigator sfert 2 cu castigator sfert 3 in caz de egalitate de puncte mai jucati un singur meci cine bate se califica !
14. Dupa fazele eliminatorii se va juca 2/3 ( primul care ajunge la 2 win-uri din 3 meciuri ) !
15. In finala primul care ajunge la 5 castiga finala !
16. Nu aveti voie sa faceti blaturi intre voi la un duel si nici sa modificati sau sa trucati scorul sau poza !

* Link de download : thepiratebay.org 4669145/Yu-Gi-Oh_Joey_the_Passion___All_Cards___Hamachi___Online_League
[ dati DOWNLOAD THIS TORRENT (MAGNET LINK) ] -> se ia cu uTorent sau biTcomet, de aceea trebuie sa le aveti instalate !

Organizator turneu : Admin